boksy dachowe Northline

boksy dachowe Northline

W jaki sposób wybrać perfekcyjny box (kufer ) samochodowy
Chociaż sezon urlopowy już dawno minął to tak w gruncie rzeczy każda pora jest idealna na to żeby zażyć odrobinę odpoczynku oraz zrobić sobie parę dni wolnego. Kiedy tak właściwie wyruszamy na wyprawę z rodziną czasami zdarza się, że ciężko jest pomieścić wszelkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku warto jest zainwestować w box samochodowy, czyli doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakowoż nasuwa się zapytanie, czym trzeba się kierować przy tego rodzaju zakupie? Jaki kufer samochodowy kupić, by upajać się spokojną i komfortową jazdą i być przekonanym o bezpieczeństwie swojego bagażu? O tym poniżej.

boksy samochodowe

Właściwy dobór samochodowego kufra

Ażeby box samochodowy był udanym kupnem, jakiego nie będziemy żałować trzeba wziąć pod szczególną uwagę parę istotnych aspektów z nim związanych.

•    Dostosowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Dogodna cena

Koncentrując się na pierwszym punkcie trzeba oznajmić, że nie każdy bagażnik wolno zintegrować z każdym typem samochodu wobec tego w pierwszej kolejności wypada się dowiedzieć czy te elementy będą ze sobą współbrzmieć. Dobrym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim i pewno najistotniejszym punktem- box powinien posiadać blokadę przed włamaniem, a do tego należałoby jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeżeli gra toczy się o wagę kufra, przed zakupem warto dowiedzieć się jaki jest maksymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają swoje udogodnienia za jakie wypada dopłacać. Jeśli nie zależy nam na tego rodzaju akcesoriach to kupmy taniej, ale postawmy na solidną firmę.